Twój kompetentny partner na rynku wydawnictw dla dzieci i młodzieży

  • lang pl
  • lang en
X

Konkursy

Zapraszamy do udziału w konkursach organizowanych na łamach naszych publikacji oraz w mediach społecznościowych.

W sekcji plików znajdziecie Państwo szczegółowe regulaminy konkursów oraz ich wyniki publikowane po wyłonieniu zwycięzców. Dodatkowo na facebookowym i  instagramowym profilu Blue Ocean Entertainment Polska, w dniu ogłoszenia wyników, prezentowane są zwycięskie i wyróżnione prace. Ze względu na ogromną liczbę otrzymywanych dzieł nie jesteśmy w stanie pokazać ich wszystkich, ale regularnie postaramy się prezentować na Instagramie małą próbkę twórczości spoza grupy nagrodzonych prac, z konkursów rozwiązanych w minionym miesiącu.

 

Szczegóły dotyczące ochrony danych osobowych znajdują się na stronie polityki prywatności.

 

O kryteriach wyboru prac i praktycznej stronie realizacji konkursów piszemy w artykule: Kilka prawd o konkursach organizowanych w Blue Ocean.

 

Uwaga: Ze względu na ograniczoną mobilność wielu czytelników w czasie zwiększonego ryzyka zakażenia koronawirusem dopuszczamy przyjmowanie prac konkursowych drogą elektroniczną na adres konkursy@blue-ocean-polska.pl lub za pośrednictwem poniższego formularza. Proszę pamiętać o dołączeniu zeskanowanego kuponu (oraz ankiety jeśli jest uwzględniona w konkursie) z podpisem rodzica/opiekuna prawnego.

 
Pliki