Twój kompetentny partner na rynku wydawnictw dla dzieci i młodzieży

  • lang pl
  • lang en
X

Dla rodziców

Każde dziecko jest superbohaterem…

Publikacje Blue Ocean przygotowane są z niezwykłą starannością i zaangażowaniem ukierunkowanym na to, by tworzyć bezpieczne treści, inspirować do rozwoju i wzmocnienia samooceny dziecka, proponować mądrą i angażującą rozrywkę.

Zawartość czasopism dostosowana jest do wieku i umiejętności dzieci, do których są one kierowane. Jeśli w tytule znajdują się zabawy lub łamigłówki  o wyższym stopniu trudności, treść taka jest oznaczona jako wymagająca pomocy rodziców i opiekunów. Warto wspierać młodych czytelników w procesie poznawczym i towarzyszyć im przy korzystaniu z publikacji. Dzieci chętnie dzielą się sukcesami i emocjami, a poprzez wspólne oglądanie, rozwiązywanie zadań i czytanie wzmacniają relacje z opiekunami, lepiej przyswajają nowe informacje i, co nie mniej ważne, przy okazji razem świetnie się bawią.

Dodatkowe ścisłe kryteria dotyczące wysokich standardów merytorycznych i etyki bizesowej mającej na uwadze bezpieczeństwo dzieci, nakładane są przez licencjodawców, którzy dysponują prawami do postaci i znaków towarowych.


Wszystkie czasopisma publikowane przez Blue Ocean zawierają dodatki: figurki z klocków, zabawki, gadżety, akcesoria papiernicze lub ozdoby. Blue Ocean Entertainment wdrożyło procedurę zapewniającą objęcie wspomnianych dodatków szczególnymi środkami bezpieczeństwa – poddane są analizie ryzyka przez niezależne zewnętrzne instytuty badawcze przed rozpoczęciem produkcji. Dzięki temu nie tylko potwierdzone zostają wymogi bezpieczeństwa, których należy przestrzegać, ale także wskazane potencjalne zagrożenia wynikające z projektu produktu czy ryzyka niewłaściwego stosowania.

 

W przypadku jakichkolwiek pytań, wątpliwości lub sugestii – zapraszamy do kontaktu.