Twój kompetentny partner na rynku wydawnictw dla dzieci i młodzieży

  • lang pl
  • lang en
X

Kariera

30.06.2020

Oferta pracy 2003G

Poszukujemy pracownika na stanowisko:

GRAFIK

miejsce pracy: Wrocław

Zadania:

  • skład czasopism w programie Adobe InDesign
  • edycja i obróbka grafik za pomocą Adobe Photoshop
  • przygotowanie publikacji do druku

Wymagania:

  • ukończone staże i/lub studia akademickie z zakresu projektowania graficznego
  • doświadczenie w składzie czasopism
  • sprawna i kreatywna współpraca z redaktorami tekstów
  • szybkość i samodzielność pracy
  • elastyczność, entuzjazm, towarzyskość i umiejętność pracy zespołowej
  • uporządkowany i koncepcyjny sposób działania
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

Oferujemy:

  • Interesujące, eksytujące i wielowymiarowe zadania pracy w zespole odnoszącym sukcesy
  • przyjazną atmosferę i możliwości rozwoju w międzynarodowym wydawnictwie
  • umowę o pracę lub inną, dowolną formę zatrudnienia

Zainteresowanych podjęciem wyzwania zapraszamy do złożenia aplikacji (w języku angielskim) z uwzględnieniem terminu gotowości do pracy i oczekiwań finansowych.

Warunkiem wzięcia udziału w rekrutacji jest dodanie do przesyłanych dokumentów aplikacyjnych następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych zawartych w aplikacji o pracę dla celów niezbędnych dla obecnego i przyszłych procesów rekrutacyjnych przez Blue Ocean Entertainment Polska Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (54-203), Legnicka 51 – 53.”

Administratorem danych jest Wydawnictwo Blue Ocean Entertainment Polska Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (54-203), Legnicka 51 – 53”. Dane zawarte w aplikacji o pracę przetwarzane są w celach związanych z prowadzeniem bieżących lub przyszłych rekrutacji. Każdy kandydat ma prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do wzięcia udziału w rekrutacji.”

Blue Ocean Entertainment Polska Sp. z o.o.
budynek Quattro Forum
Legnicka 51 – 53, 54-203 Wrocław

Telefony:
+48 71 392 87 60
+48 71 351 70 23

REGON: 369163182
NIP: 5272833231
KRS: 0000711439
biuro@blue-ocean-polska.pl

Prace konkursowe przyjmowane WYŁĄCZNIE na adres: konkursy@blue-ocean-polska.pl