Twój kompetentny partner na rynku wydawnictw dla dzieci i młodzieży

  • lang pl
  • lang en
X

Kariera

10.06.2019

Oferta pracy 1901PM

W związku z planami poszerzenia portfolio czasopism poszukujemy pracownika na stanowisko:

PROJECT MANAGER

miejsce pracy: Wrocław

Opis stanowiska:

  • współrealizacja koncepcji i koordynacja projektów wydawniczych
  • współpraca w międzynarodowym środowisku wydawniczym
  • planowanie i realizacja strategii marketingowych
  • sporządzanie kalkulacji biznesowych
  • tworzenie i odpowiedzialność za budżet
  • przygotowanie i prezentacja analiz rynkowych

Wymagania:

  • minimum 3-letnie doświadczenie w zarządzaniu produktami/projektami
  • doświadczenie w branży wydawniczej mile widziane
  • doskonała znajomość obsługi komputera (MS Excel, Power Point)
  • wysoki stopień samodzielności, elastyczność, umiejętności komunikacyjne
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (warunek konieczny)
  • mile widziana umiejętność analizy danych sprzedaży

Oferujemy:

  • Interesujące, eksytujące i wielowymiarowe zadania pracy w zespole odnoszącym sukcesy
  • przyjazną atmosferę i możliwości rozwoju w międzynarodowym wydawnictwie
  • umowę o pracę lub inną, dowolną formę zatrudnienia

Zainteresowanych podjęciem wyzwania zapraszamy do złożenia aplikacji (w języku angielskim) z uwzględnieniem terminu gotowości do pracy i oczekiwań finansowych.

Blue Ocean Entertainment Polska Sp. z o.o.
budynek Quattro Forum, IIIp.
Legnicka 51 – 53, 54-203 Wrocław

Telefon +48 71 351 70 23

REGON: 369163182
NIP: 5272833231
KRS: 0000711439