Twój kompetentny partner na rynku wydawnictw dla dzieci i młodzieży

  • lang pl
  • lang en
X

Wydawnictwo

Inspirujemy entuzjazmem!

 

Wyobraźnia dzieci nie zna granic.

Misją naszego wydawnictwa jest tworzenie produktów, które inspirują młodych czytelników do poznawania świata i doskonalenia umiejętności. Zamiast wyznaczać granice – poszerzają horyzonty. A im więcej entuzjazmu w codziennej inspiracji  – tym szczęśliwszy i bardziej spełniony młody człowiek.

 


Blue Ocean Entertainment to wydawca z wieloletnim doświadczeniem w publikacji czasopism i kolekcji dla dzieci. Firma-matka, Blue Ocean Entertainment AG została założona w 2005 roku. Zaczynając swą przygodę od jednego tytułu dla dziewczynek i pięciu pracowników,  na przestrzeni lat osiągnęła status lidera w segmencie czasopism dziecięcych w Niemczech, Austrii i Szwajcarii, wydając rocznie kilkadziesiąt tytułów i ponad 500 wydań. Blue Ocean to także oficjalny licencjodawca dla magazynów pod marką LEGO® na świecie.

Od roku 2018, wraz z szeroką ekspansją międzynarodową, wydawca zdecydował o założeniu spółki, która obejmie opieką publikacje powstające w Polsce. Blue Ocean Entertainment Polska, w ramach swojego portfolio oferuje czasopisma i kolekcje sygnowane marką LEGO®, Playmobil oraz produkcje własne stawiając na nadrzędnym miejscu wysoką jakość produktów i wypełnienie misji firmy, by inspirować i zapewniać dzieciom dobrą zabawę.